WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

WWE RPG'NİN KRALI

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dx in gücü

+2
Randy Orton
Triple H
6 posters
YazarMesaj
Triple H

Triple H

Tecrübe Puanı : 64
Rep Puanı : 0

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 3:31 pm

the game çalar triple h gelir derki başka dx in gücüne ki olbilir der
Randy Orton
Admin
Admin
Randy Orton

Tecrübe Puanı : 280
Rep Puanı : 2

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:23 pm

voices çalar ve herkesin gözleri podyuma döner fakat randy orton arkadan gelir ve triple-h' bir tekme çakar sonra rko çeker ve eline mikrofonu alır ve şöyle der:bu maçta çok çanslıydınız ben yenileceğinizi umuyordum fakat artık karşınızda ben varım gerekirse sizi tek başıma yenebilirim der ve...kaldırıp bir ddt yapar ve unutmayın bir daha bu kadar şanslı olmayabilirsiniz der ve gider.!!
CM Punk

CM Punk

Tecrübe Puanı : 76

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:27 pm

cm punk gelir ve der ki bende sana katılıyorum randy hey dx bu wwe aleminde kendinizi en iyi tag team sana bilirsiniz ama bu wwe aleminde sizi tek bile yenebilecek oyuncular var der ve gider
Triple H

Triple H

Tecrübe Puanı : 64

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:51 pm

hey punk biliyormusun bi tek sen güçlü değilsin der tekme atar baıltır ve pedigree yapar
CM Punk

CM Punk

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:53 pm

ben gittim bile
John Cena
Admin
Admin
John Cena

Tecrübe Puanı : 287
Rep Puanı : 8

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 4:56 pm

evet punk doru diyo gider yazmş dövemezsin hhh
https://wwe-king-rpg.yetkin-forum.com
CM Punk

CM Punk

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:12 pm

bir anda ekrande cm punk belirir ve hhhye ben wwenin en güçlüsü değilim belki ama en iyi dost olmayı düşünenimdir
evan bourne

evan bourne

Tecrübe Puanı : 43

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 7:25 pm

ve o sırada bom to win çalar evan gelir ben senin düşmanınım sana kabuslu günler bekliyor der ve ringe gelir triple h ye elini uzatır senle arkadaş olmak istiorum der
Rey Mysterio

Rey Mysterio

Tecrübe Puanı : 105

Dx in gücü  Empty
MesajKonu: Geri: Dx in gücü    Dx in gücü  Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:07 pm

rey sahaya gelir ve siz daha bni 2 on 1 handicap maçında bni yenemediniz o zaman dx in gücü ortada der ve double drop kick çakarak 2sinide 619 için iplere atar ardından double 619 yaparak 2sinide bayıltır ve şöyle der Ire You Ready ?(dalga geçmek amacıyla) der ve gider

Dx in gücü
1 sayfadaki 1 sayfası